UA
arrow_drop_down

ПРАЙС ЛИСТ

Поділ на пакети орієнтовний, кінцева ціна і обсяг робіт визначається під час обговорення необхідного кінцевого результату. Незалежно від обсягу роботи, ми за потреби підбираємо і замовляємо доменне ім’я (за рахунок замовника); налаштовуємо сайт для зручного поширення в соціальних мережах; проводимо початкове СЕО налаштування ; публікуємо сайт на сервері, а також супроводжуємо його.
1.
Пакет “Одна сторінка”
Лендінг пейдж, або сайт-візитка з мінімальною кількістю сторінок. В пакет входить розробка адаптивного дизайну сторінки відповідно до побажань замовника; можливість редагувати базову інформацію за допомогою адміністративної панелі. Основна мета такого продукту – познайомити користувача зі своєю послугою чи товаром, подати інформацію в зручному вигляді, залучити якнайбільше відвідувачів. Особливо дієво з використанням он-лайн реклами.
від 12 000 грн
2.
Пакет “Функціонал”
Сайт з кількома сторінками та розширеним набором функцій, наприклад каталог товарів з можливістю їх редагування за допомогою адміністративної панелі; деталізація по кожному окремому товару чи послузі. Інформативність такого ресурсу вища, користувач має можливість більш продуктивно взаємодіяти з сторінкою.
від 24 000 грн
3.
Пакет “Необмежений”
Необмежена кількість сторінок з унікальним дизайном; функціонал будь-якої складності і вигляду; підключення сповіщень в телеграм; чат-бот; корзина; оформлення замовлень; інтеграція з соціальними мережами; можливість реєстрації користувачів; розсилка електронної пошти; розширена система категорій товарів і їх характеристик; інтеграція з вже існуючими базами даних; підключення системи оплати.
від 36 000 грн
Опції
  • Мультимовність (локалізація)
  • Форма зворотнього зв’язку зі сповіщеннями
  • Інтеграція з соціальними мережами
  • Система відгуків з авторизацією
  • Хостинг